Dzięki wyjątkowej konstrukcji i zaletom drzwi HST; każdy otrzymuje możliwość projektowania i formowania architektury wnętrz. Dołożyliśmy wszelkich starań, by Państwa wymarzony dom był przepełniony światłem, wolny od barier architektonicznych, bliski otaczającej Was naturze, a jednocześnie komfortowy, ciepły i bezpieczny.

  • System drzwi unoszono-przesuwnych HST to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych lub ogrodowych.
  • Rozwiązanie nowoczesne i bezpieczne, tworzone z myślą o likwidacji wszechobecnych barier architektonicznych dzięki zastosowaniu „niskiego progu”. Ta myśl techniczna daje nawet najmniejszym dzieciom oraz osobom niepełnosprawnym okazję do stania się pełnoprawnymi użytkownikami otaczającej ich przestrzeni architektonicznej. Dodatkowym zabezpieczeniem przed nieuprawnionymi próbami naruszenia domu jest możliwość zastosowania w drzwiach systemu HST przeszkleń i okuć antywłamaniowych.
  • Rozwiązanie te zapewnia najwyższy komfort cieplny dla użytkowników wnętrz, dzięki likwidacji zbędnych mostków termicznych.
  • Rozwiązanie szczelnie chroniące Was i Wasz dom przed niekontrolowaną infiltracją powietrza, szczelność konstrukcji w klasie 4, opadami deszczu szczelność konstrukcji w klasie 9A i wiatrami wiejącymi nawet z prędkością ponad 100 km/h, odporność na obciążenia wiatrem w klasie C3. Rozwiązanie, sprawdzone w praktyce i rekomendowane przez użytkowników.