Okna SchucoLiving - prestiż okien klasy premium.

Okna SchucoLiving to najnowsze technologie, maksymalna termoizolacyjność oraz niewątpliwe prestiż okien klasy premium.

Ciepło pozostaje w środku, a zimno na zewnątrz. Siedmiokomorowe profile ram okiennych zapewniają izolacyjność cieplną w standardzie budownictwa pasywnego, który dotychczas był niemożliwy do osiągnięcia bez kosztownych działań dodatkowych.

Wymieniając stare okna na nowe, wykonane w systemie Schüco LivIng, znacząco zredukujemy zużycie energii w naszym domu. Oznacza to nie tylko oszczędności kosztów np. oleju opałowego czy gazu  lecz także zmniejszenie szkodliwej emisji CO2 do atmosfery. Mniejsze zużycie energii oznacza niższe koszty ogrzewania, a jednocześnie nasz indywidualny wkład w ochronę środowiska naturalnego.

Bardzo dobre właściwości w zakresie izolacyjności cieplnej sprawiają, że okna Schüco LivIng gwarantują użytkownikom pełen komfort cieplny. Nawet w trakcie najsurowszej zimy temperatura wewnętrzna ram okiennych jest tylko nieznacznie niższa od temperatury w pomieszczeniu. Dzięki temu skutecznie zapobiega się takim niepożądanym zjawiskom, jak przeciąg czy kondensacja pary wodnej. Powierzchnia szyb zatrzymuje energię cieplną w pomieszczeniu, a jednocześnie chłonie i przepuszcza cenne ciepło słoneczne.

Opis