Moskitiery okienne stałe

Moskitiery to doskonałe zabezpieczenie naszych pomieszczeń przed insektami i owadami nie ograniczające przy tym dostępu światła dziennego.

Moskitiery ramkowe okienne:
Moskitiera ramkowa stała montowana wykonana jest z mocnych ekstrudowanych profili aluminiowych dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych. Rama moskitiery jest łączona za pomocą skręcanych aluminiowych narożników wewnętrznych lub narożników zewnętrznych z tworzywa PVC. Dzięki zaczepom o różnych wielkościach, moskitierę można zamontować na większości profili okiennych.

więcej

Moskitiery drzwiowe

Moskitiery to doskonałe zabezpieczenie naszych pomieszczeń przed insektami i owadami nie ograniczając przy tym dostępu światła dziennego.

Moskitiery ramkowe drzwiowe:
System moskitiery ramkowej otwieranej, to doskonałe zabezpieczenie drzwi wejściowych lub balkonowych. Rama moskitiery łączona za pomocą narożników wewnętrznych aluminiowych montowana jest po zewnętrznej stronie ramy drzwiowej/okiennej bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży za pomocą zawiasów z samodomykaczem. Prosta konstrukcja pozwala regulować napięcie sprężyny za pomocą klucza imbusowego. Zastosowane dodatkowe wzmocnienie umożliwia wykonanie ramy o większych gabarytach. Moskitiera drzwiowa jest zaopatrzona w uszczelkę szczotkową umieszczoną na obwodzie ramki.

więcej